Popredajné služby

Kto pozná lepšie potreby vášho Nissanu než samotná spoločnosť Nissan?

Keďže sa plne sústredíme na vašu spokojnosť a bezpečnosť, robíme všetko pre to, aby sme vám poskytli čo najkvalitnejšie popredajné služby. Všetci naši mechanici sú vyškolení Nissanom, takže vaše vozidlo dokonale poznajú. Okrem toho majú prístup k širokej škále nástrojov, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre vozidlá Nissan.

Ak chcete mať istotu, že vaše vozidlo zostane dlho vo výbornom stave, riaďte sa odporúčaním spoločnosti Nissan a používajte originálne náhradné diely Nissan. Tieto autodiely dosahujú rovnako vysoké kvalitatívne štandardy ako pôvodné diely namontované v továrni a rešpektujú náročné normy ochrany prostredia. Vzťahuje sa na ne 12-mesačná záručná doba. Okrem toho sa snažíme zabezpečiť aj neustálu konkurencieschopnosť našich cien. Údržba vášho vozidla v sieti predajcov spoločnosti Nissan je preto skutočne úsporné a spoľahlivé riešenie.


Cenová ponuka a rezervácie on-line

V značkovom servise Nissan vždy dostanete najvyšší štandard kvality údržby, znalostí mechanikov a technickej odbornosti. Zároveň viete, že pri každej vašej návšteve s vami budeme jednať jasne, profesionálne a transparentne. Okrem toho vám však chceme poskytnúť aj najlepšie popredajné služby a preto neustále prichádzame s novými nápadmi.

Preto sme teraz za účelom udržania kontroly nad servisnými potrebami vášho auta vytvorili jednoduchý on-line nástroj, ktorý vás informuje o nasledovnom: 

  • kedy vozidlo potrebuje ďalší servis
  • ktoré diely treba počas neho vymeniť
  • celkovej cene servisu 

Všetky informácie sa automaticky prispôsobia tak, aby zodpovedali vášmu modelu vozidla a jeho veku. A napokon máme možnosť informovať vás o najnovších novinkách, akciách a ponukách, ktoré by vás mohli zaujímať. Bližšie informácie získate u svojho predajcu. Zasielanie týchto informácií môžete samozrejme kedykoľvek zrušiť.

Spotlight